Přeskočit na obsah
MENU

Zájezd do Vídně Po stopách Habsburků 1.10.2022 /NÁHRADNÍCI/

Pojeďte 1.10.2022 na poznávací zájezd do Vídně "Po stopách Habsburků"který organizuje Mikroregion Nepomucko.
V programu zájezdu bude návštěva Františkánského kostela, který je zasvěcen sv. Jeronýmovi, kde je na hl. oltáři gotická Madona Zelenohorská se sekyrou. V zimním sídle Habsburků Hofburku navštívíme Augustiánský kostel, kde se nachází obraz Karla I. Habsburského a další je v kostele sv. Petra, kde je také oltář sv. Jana Nepomuckého. Odpoledne se podíváme do kostela sv. Jana Nepomuckého v blízkosti Prátru, kde jsou vzácné obrazy Křížové cesty, jejichž zmenšené kopie najdeme i v kostele sv. Jakuba v Nepomuku. V programu bude také osobní volno, čas na vídeňskou kávu Melange, případně Sacher dort a také individuální návštěvu Císařské hrobky nebo Musea Sisi, císařských apartmánů a stříbrné komnaty.

Předběžné přihlášky do 15. 8. v Infocentru v Nepomuku, platba do 15. 9. přes Plzeňskou vstupenku nebo v Infocentru.
Cena zájezdu: 1 000,- zahrnuje dopravu autokarem a průvodce.
Zájezd se uskuteční při plné obsazenosti autokaru tj. 42 osob. Podle termínu přihlášení budou přidělena místa v autokaru.

/V SOUČASNÉ DOBĚ JE ZÁJEZD JIŽ PLNĚ OBSAZEN, PŘÍJÍMAJÍ SE POUZE PŘIHLÁŠKY, JAKO NÁHRADNÍCI/


Při přihlášení uveďte jméno, příjmení, počet osob, telefon a místo nastoupení.


Odjezdová místa: Nepomuk nádraží ČD 5:00, Sídliště zastávka MHD 5:10, Náměstí u OD COOP 5:20
Návrat cca do 22:30
V případě Covidu bude náhradní zájezd na zámek Brandýs nad Labem, kde Karel I. Habsburský prožil s manželkou Zitou nejšťastnější léta svého života a návštěva kostela sv. Jan Nepomuckého Na Skalce v Praze.

Vstupné Císařská hrobka 7.50 EUR, děti do 18 let 4.50, Museum Sisi, císařské apartmány a stříbrná komnata 16 EUR, děti do 18 let 10 EUR.