Přeskočit na obsah
MENU

Pojeďte s námi do Bad Leonfeldenu

Veřejné dokumenty

Závazná přihláška BAD LEONFELDEN 26.3.2023 (pdf, 817,33 kB)

Info z 8.3.2023 /zájezd již naplněn/

Pojeďte s námi v neděli 26. března 2023 na poznávací zájezd do Bad Leonfeldenu, který organizuje Mikroregion Nepomucko. V programu zájezdu bude návštěva rakouského lázeňského města Bad Leonfelden, které se nachází v Horních Rakousích v okrese Urfahr-okolí. Leží v oblasti Mühlviertel, na jižním úpatí šumavské hory Sternstein, zhruba 25 kilometrů severně od Lince a žije zde přibližně 4 200 obyvatel. Městečko se postupem času stalo vyhlášeným lázeňským střediskem, které proslavily především vzdušné, Knappovy a slatinné lázně využívající rašelinu přímo z okolních slatinných lesů.

Společně cestou navštívíme Vyšší Brod, kde nahlédneme do areálu cisterciáckého kláštera a místního kostela, po příjezdu do Bad Leonfeldenu si prohlédneme centrum města se sochou sv. Jana Nepomuckého, starou radnicí, školou a kostelem sv. Bartoloměje, navštívíme také Velikonoční výstavu v Haus am Ring a rovněž se zastavíme ve firemní prodejně Kastner na nákup perníčků, keksů a vaflí, později se přesuneme do Muzea selského nábytku v Hirschbachu (vstupné zahrnuto v ceně zájezdu).

Zájezd do Bad Leonfelden 26. 3. 2023 – cena 600 Kč/osoba - zahrnuje dopravu autokarem a průvodce

Rezervace místa v autobuse je platná po zaplacení ceny zájezdu! Ukončení rezervací ihned po naplnění kapacity zájezdu. Příjem přihlášek: Informační centrum Nepomuk.

Přihlášky do 6. 2. 2023 v Infocentru v Nepomuku, platba pak od 15. 1. 2023 do 3. 3. 2023.

Zájezd se uskuteční při plné obsazenosti autokaru tj. 42 osob. Podle termínu přihlášení budou přidělena místa v autokaru.

Při přihlášení uveďte jméno, příjmení, počet a jména všech osob, telefon a místo nastoupení.

Odjezdová místa:           

Nepomuk nádraží ČD 6:30,

Sídliště zastávka MHD 6:35,

Náměstí u OD COOP 6:45

Očekávaný návrat:         Návrat večer, kolem 21:00 na nepomucké náměstí

Cestovní pojištění, není zahrnuto v ceně zájezdu a každý účastník je povinen si jej zajistit samostatně na vlastní náklady.

Storno podmínky:

Zákazník může svou rezervaci převést na náhradního účastníka, v jiných případech činí storno poplatek 100% částky.

Bad Leonfelden - Radnice

Kastner - sušené švestky