Přeskočit na obsah
MENU
Zpět na výpis

Miroslav Donutil - Na kus řeči

Kultura
Datum konání: 7. 5. 2025
V čase: od 19.00 hodin
Místo konání: Sokolovna Nepomuk  Ukázat na mapě
Web: sokolovnanepomuk.cz

V květnu zavítá do Nepomuku populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči.

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla.

Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Předprodej on-line na www.ticketevent.cz

V předprodeji v infocentru Nepomuk 1./ 3./ 5. řada - platba pouze hotově / 550 Kč 

plakát

Fotogalerie

Další nadcházející události

Pátek
13. 2.
2026

V. Setkání spolků

Hotel U Zeleného stromu, Nepomuk

Představení spolků, vyhlášení ankety Osobnost města a Sportovec města, hudební doprovod

Sobota
14. 2.
2026

Masopust

Dvorec u Nepomuka

Hasiči Dvorec zvou na tradiční průvod masek

Sobota
14. 2.
2026

Jelení brod

Nekvasovy

divadelní komedii zahraje Strunkovický Ochotnický Spolek

Pátek
20. 2.
2026

Sportovní ples

Švejk hotel U Zeleného stromu, Nepomuk

k tanci a poslechu hrají Pelíškové, bohatá tombola

Sobota
21. 2.
2026

82 let od sestřelení Liberatoru

náměstí A. Němejce, Nepomuk

vzpomínkový akt

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz