Přeskočit na obsah
MENU

Zprávy z MC Beruška v Nepomuku

Na VVH konané dne 9.2.2018 byl zvolen nový výkonný výbor (VV) v čele se stávající přecedkyní Monikou Novou a to v tomto složení: místopřecedkyně Veronika Kozáková, členky VV: Tereza Kotlanová, Tereza Pelcrová, Michaela Zajícová, náhradníci VV: Petra Brašnová a Hana Bohatá. Kontakty na jednotlivé členky VV jsou uvedeny jak na Facebooku, tak i na https://mc-beruska.webnode.cz/.
Kromě pravidelných kroužků pořádáme i akce pro členky i veřejnost. Tyto akce budou v předstihu zveřejňovány v Nepomuckých novinách. Chtěly bychom všechny zájemce požádat, ať před blížící se akcí, která je venkovní a závislá na pěkném počasí, sledují web a Facebook ohledně informací o případných změnách v konání (jedná se hlavně o dětský den, stopovačku a lampionový průvod).
Také se těšíme na všechny (nezáleží zda jste členkou či ne), kdož mají zájem navštívit naše pravidelné kroužky: 
Úterý: kroužek Šikula 9:00 - 10:30, vede Veronika Kozáková, tel.č. 723 829 765
Středa: kroužek Klokánek 9:30 - 11:00, vede Tereza Kotlanová, tel. č. 604 341 981
Čtvrtek: odpolední Herna 16:00 - 17:30, vede Vlaďka Bělová, tel.č. 603 548 593
Pátek: dopolední Herna 9:30 - 11:00, vede Renata Hanzlíková, tel.č. 724 058 317
Milé maminky, nebojte se zapojit do chodu centra osobně aktivně či příležitostně. Každý dle svých možností - např. s pomocí při pořádání akcí, vedením nového kroužku anebo přispět jen dobrým nápadem:-) Jakoukoli pomoc oceníme. Velice nás podpoříte také svou účastí na akcích a kroužcích, které pořádáme. Starost o centrum a přípravy akcí zaberou dosti času, tak nás velice těší, když vidíme, že je o naše snažení zájem. Navíc je centrum skvělou příležitostí jak se seznámit s novými lidmi, účelně i příjemně strávit čas se svým dítětem a třeba si najít i nové přátele. Jsme tu hlavně pro maminky a tatínky na mateřské dovolené, ale to neznamená, že nemůže přijít kdokoli jiný. Všichni jste zváni!
Za MC Beruška Veronika Kozáková