MENU

Zprávy z MC Beruška v Nepomuku

Na VVH konané dne 9.2.2018 byl zvolen nový výkonný výbor (VV) v čele se stávající přecedkyní Monikou Novou a to v tomto složení: místopřecedkyně Veronika Kozáková, členky VV: Tereza Kotlanová, Tereza Pelcrová, Michaela Zajícová, náhradníci VV: Petra Brašnová a Hana Bohatá. Kontakty na jednotlivé členky VV jsou uvedeny jak na Facebooku, tak i na https://mc-beruska.webnode.cz/.
Kromě pravidelných kroužků pořádáme i akce pro členky i veřejnost. Tyto akce budou v předstihu zveřejňovány v Nepomuckých novinách. Chtěly bychom všechny zájemce požádat, ať před blížící se akcí, která je venkovní a závislá na pěkném počasí, sledují web a Facebook ohledně informací o případných změnách v konání (jedná se hlavně o dětský den, stopovačku a lampionový průvod).
Také se těšíme na všechny (nezáleží zda jste členkou či ne), kdož mají zájem navštívit naše pravidelné kroužky: 
Úterý: kroužek Šikula 9:00 - 10:30, vede Veronika Kozáková, tel.č. 723 829 765
Středa: kroužek Klokánek 9:30 - 11:00, vede Tereza Kotlanová, tel. č. 604 341 981
Čtvrtek: odpolední Herna 16:00 - 17:30, vede Vlaďka Bělová, tel.č. 603 548 593
Pátek: dopolední Herna 9:30 - 11:00, vede Renata Hanzlíková, tel.č. 724 058 317
Milé maminky, nebojte se zapojit do chodu centra osobně aktivně či příležitostně. Každý dle svých možností - např. s pomocí při pořádání akcí, vedením nového kroužku anebo přispět jen dobrým nápadem:-) Jakoukoli pomoc oceníme. Velice nás podpoříte také svou účastí na akcích a kroužcích, které pořádáme. Starost o centrum a přípravy akcí zaberou dosti času, tak nás velice těší, když vidíme, že je o naše snažení zájem. Navíc je centrum skvělou příležitostí jak se seznámit s novými lidmi, účelně i příjemně strávit čas se svým dítětem a třeba si najít i nové přátele. Jsme tu hlavně pro maminky a tatínky na mateřské dovolené, ale to neznamená, že nemůže přijít kdokoli jiný. Všichni jste zváni!
Za MC Beruška Veronika Kozáková

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.