MENU

Vyskočilka v novém kabátu - fotografie

Kdysi velmi oblíbený hostinec Na Vyskočilce (Knárovka) byl od prosince uzavřený. Současný majitel Martin Knára se rozhodl pustit do rozsáhlé rekonstrukce hostince, který se tak ze „socialistické podoby Černých baronů“ vyloupl od prvního září do malebného lokálu, připomínajícího zámeckou hospůdku z přelomu 19. a 20. století. Uvnitř byla zbudována kachlová kamna, která nahradila americká z roku 1941, pořízeno bylo nové vybavení a vytvořena romantická výmalba.

„Do rekonstrukce jsem investoval téměř veškeré úspory,“ říká Martin Knára, který pracuje v Nizozemí na zaoceánských plavbách. „Když se s opravami začalo, zjistil jsem, že to musím vzít takzvaně z gruntu. Na jaře bychom chtěli opravit ještě toalety a pak začít i vařit. Uvítal bych šikovného výčepního, zájemci se mohou hlásit přímo v hostinci,“ doplňuje Knára.

Hostinec má v současné době otevřeno každý den mimo pondělí v čase 16:00 – 22:00 hodin a nabízí točené pivo, limonády, tvrdý alkohol a teplé nápoje, k dispozici bude také příležitostná studená kuchyně. Více informací k historii i současnosti objektu přinesou říjnové Nepomucké noviny.

Fotogalerie

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.