Přeskočit na obsah
MENU

Víkend otevřených ateliérů v Plzni

Víkend otevřených ateliérů "Plzeň tvořivá" - registrace pro umělce, výtvarníky, galerie a výtvarné školy zahájena!

O víkendu 28. a 29. září 2019 proběhne již 4. ročník svátku tvořivosti v Plzni. Široké veřejnosti se otevřou umělecké a výtvarné ateliéry, galerie, výstavní síně, výtvarné školy připraví ukázky prací a workshopy. Vše je po celý víkend pro návštěvníky ZDARMA a na řadě míst se bude tvořit, vyrábět a poznávat umění z různých stran. Registrace pro umělce, galerie, školy a další místa, kde umění vzniká nebo se vystavuje je možná až do 30. 6. 2019.

Loni se akce zúčastnilo 135 vystavujících výtvarníků, v mapě bylo 61 zastávek s uměním a organizátoři spočítali cca 8000 návštěvníků.

Zveme všechny výtvarníky, galerie, výtvarné školy a další podobné instituce, kde umění vzniká nebo se vystavuje, k aktivní účasti na akci Otevřené ateliéry "Plzeň tvořivá"!

Co to pro Vás znamená? Otevřít své dveře ZDARMA pro všechny návštěvníky v daném termínu 28. - 29. 9. 2019 od 14 do 20 hod a ukázat jim svou tvorbu, případně připravit malý workshop či možnost tvořit nebo si něco vyrobit.

Co tím získáte? Propagaci své tvorby v mapě ateliérů, na webu, facebooku, instagramu a v dalších médiích, nové známé, příznivce a možná i kupující.

Platí se něco? Registrace i základní propagace umělců je ZDARMA, pochopitelně si můžete připlatit za zveřejnění většího množství informací či inzerátu v mapě.

Co když nemáte ateliér, ale chcete se do akce zapojit? Nevadí, najdeme pro Vás výstavní prostor v Plzni. Nebojte se pozvat své návštěvníky třeba do garáže, kuchyně nebo do stodoly, důležité je autentické setkání s autorem!

Máte zájem? Registrujte se zde: www.otevreneATELIERY.cz

Máte dotazy? Ptejte se:

Venduly Kracíkové, tel.:774 484 857, kracikova@grafia.cz

Vlaďky Slukové, tel.: 774 484 855, slukova@grafia.cz

Znáte-li někoho s potenciálem vystavovat (i když nemá vlastní ateliér), doporučte mu registraci!

Prohlédněte si videa i fotky z minulých ročníků. Letošní ročník přinese ještě více zastávek v mapě a nové formy tvoření!

Těšíme se na Vaši účast a úspěchy! Věříme, že společně Plzeňáky odtrhneme od mobilů a sociálních sítí a přimějeme je k vnímání krásy, umění a smysluplnému trávení volného času.

FOTOGALERIE z roku 2018 ke shlédnutí ZDE. Více na www.grafia.cz a www.otevreneATELIERY.cz


Akce se koná za podpory města Plzně, Plzeňského kraje, Městské obvodu Plzeň 3 a Nadace 700 let města Plzně