Přeskočit na obsah
MENU
Zpět na výpis

Svatomartinské setkání

Akce pro děti
Datum konání: 11. 11. 2022
V čase: od 16.00 hodin
Místo konání: Přesanické náměstí - sraz  Ukázat na mapě

Co si takhle 11.11.20222 udělat hezké odpoledne a podvečer na Svatomartinském setkání na Přesanickém náměstí v Nepomuku?

Spojili jsme síly a připravili program pro děti i dospělé, zkrátka pro celou rodinu, tak nezapomeňte doma ani prarodiče a přijďte ochutnat Svatomartinské víno na faru a Svatomartinský punč k Jenčíkům. Od 16:00 si budeme povídat v kostele sv. Jakuba o Sv. Martinovi - má tam svoje nezanedbatelné místo, kolem náměstí bude připravena pátrací hra pro nejmenší i pro školáky. A když budou děti šikovné, za odměnu by mohl v 17:00 přijet sv. Martin na bílém koni a přivést s sebou i nějakou odměnu, co myslíte? Společně pak můžeme jít opékat buřtíky do farní zahrady nebo se ohřát u čaje.

Akci připravili Vlčata (skupina Pionýr Nepomuk), MC Beruška a Svatojánské muzeum.

Svatojánský punč a víno bude možno ochutnat za poplatek, buřtíky si doneste své (k dispozici bude chléb, hořčice a kečup), doporučujeme mít i svůj plecháček.

Na akci se bude fotografovat a natáčet videa za účelem propagace, pokud s nesouhlasíte se zveřejněním, kontaktujte prosím někoho z organizátorů.

 

Fotogalerie

Další nadcházející události

Neděle
3. 3.
2024

Billy Elliot

Nová scéna Plzeň

Zájezd na muzikál do Plzně. Kapacita naplněna.

Neděle
3. 3.
2024

Herna Líně

Líně

Vemte kamarády a přijďte si s námi zablbnout v neděli 3.3.2024 do patrové herny v Líních. Od 9:00 do 12:00 je zamluvena jen pro nás a za výrazně nižší vstupné než obvykle.

Pondělí
4. 3.
2024

Koncert nejmladších žáků

aula ZŠ Nepomuk

pořádá ZUŠ Nepomuk

Středa
13. 3.
2024

Největší záhady českých dějin sv. Jan Nepomucký a další

Svatojánské muzeum

přednáška Libora Marka

Pátek
15. 3.
2024

Sokolský ples

Sokolovna Nepomuk

hrají Pelíškové