Přeskočit na obsah
MENU

Tipy na dárky nejen k Vánocům

Nabídka knih, suvenýrů, pochutin a dalších dárků


Kulturní a informační centrum Nepomuk
OTEVÍRACÍ DOBA
pondělí - sobota 8.30 – 11.30 / 12.00 – 16.00

Otevřeno do 23. 12. 2021 včetně a dále dle rozpisu: https://www.nepomuk.cz/obcan/oteviraci-doba-infocentra-v-dobe-vanocni-a-novorocni-2021/

V nabídce máme skašovské hračky, kapesní zrcátko, svinovací metr s logem svatojánských oslav, hodinky, čokoládky s reprodukcemi pana Böhnela, svíčky, zvonky, zpívající plyšové ptáčky, hrnky, skleničky, Nepomucké oplatky a mnoho dalších zajímavých suvenýrů.

Open Air Libuše - 11. 6. 2022 v Klášteře u Nepomuka - Národní opera oper - Smetanova Libuše v hlavní roli s Evou Urbanovou
vstupenky v předprodeji od 15. listopadu v infocentrech regionu v rámci www.plzenskavstupenka.cz

Vstupenky na zájezd do divadla Palace do Prahy 22. 1. 2022 na komedii PRACHY!!!
K zakoupení v IC

Nástěnný kalendář Nepomuk 2022
Nástěnný kalendář s reprodukcemi obrazů z Nepomuka od Richarda Böhnela. K prodeji od poloviny listopadu.

Nepomucko na starých pohlednicích a fotografiích
Životní publikace Bohuslava Šotoly, vydaná těsně před jeho úmrtím, přibližuje na 600 pohlednicích 48 obcí regionu Nepomucka.
cena 490 Kč

Osobnosti Nepomucka 2
Druhý díl osobností z pera Karla Barocha seznamuje čtenáře s kolekcí dalších regionálních osobností, od těch dávno zapomenutých až po současníky.
cena 190 Kč

Předplatné Nepomuckých novin
V IC Nepomuk je možné si za cenu poštovného předplatit doručování Nepomuckých novin do schránek pro sebe, či jako dárek pro své blízké, které osud zavál za hranice města. Roční poštovné stojí 300 Kč. Pro občany Nepomuku a Dvorce budou noviny nadále doručovány zdarma.

Vousatý lenivec - první kniha samotářova
Výtvarník Jiří Světlík, který měl v letošním roce výstavu v Městském muzeu, vydal knihu, která je vyprávěním o zdánlivých maličkostech, co dovedou přivodit rovnováhu, ba dokonce i radost.
cena 200 Kč

Mezinárodní rallye Wiesbaden
Kniha o rallye v Klatovech a v jihozápadních Čechách v letech 1968 - 1971. Rok vydání 2021.
cena 1090 Kč

Jakub Jan Ryba
Pozoruhodná kniha o životě a díle významného hudebního skladatele, učitele, básníka a spisovatele. Součástí knihy je DVD.
cena 490 Kč

Ztratila se Fífa - Daniela Štichová. Strhující příběh z Nepomuku o velké záchranné výpravě... a o přátelství, odvaze i překonání sebe sama. S dobrým koncem a spoustou obrázků. Cena 250 Kč

Plzeň 45 - Velkoformátová kniha o konci druhé světové války: Karel Foud se syny vydal krásnou obrazovou publikaci plnou černobílých i kolorovaných snímků osvobozování Plzně. V IC Nepomuk za 490 Kč.

Předplatné časopisu Vítaný host v Plzeňském kraji: vhodným dárkem pro milovníky místopisu je nepochybně předplatné úspěšného časopisu Vítaný host. Bližší informace na www.regionall.cz.

Likéry (Jenčík a dcery) a Svatojánská vína
V nabídce infocentra jsou také alkoholické nápoje (prodáváme osobám starším 18 let): Elixír sv. Jana Nepomuckého (0,2 a 0,7 l), fernet Černý
baron, Prádelský voříšek, peprmintový likér Zelená Hora, Krvesaj, 
Svatojánská vína (Svatovavřinecké, Rulandské šedé, Chardonnay...). Další produkty v obchůdku na Přesanickém náměstí.

Sýry z Jarova - Chutné sýrové talíře, dárkové balíčky a podobné lahůdky nabízí na vánoční i silvestrovský stůl Sýrarna Jarov - nutno objednat do poloviny listopadu - 604 939 450. Více na facebooku: facebook

Nepomucké oplatky: originální „lázeňské“ oplatky s nepomuckým přebalem v mnoha příchutích. K dostání v IC Nepomuk.

Pivo z nepomuckého pivovaru Zlatá kráva: zakoupíte v lahvích 0,5 a 0,7 litru ve Švejk restaurantu či ve Zlaté krávě.

Změna vyhrazena.

Fotogalerie