MENU

Restaurace ve Dvorci čeká na otevření

Prohlídka prostor pro veřejnost proběhne 1. 11. od 17:30 hodin.

Fotogalerie níže.


Rekonstrukci restaurace, která navázala na nový Komunitní dům seniorů (bývalý hotel), provedla firma STAFIKO stav s. r. o., Domažlice za cenu 7 700 000Kč bez DPH. Jednalo se o rekonstrukci a přístavbu vnitřních prostor restaurace s vybudováním nové kuchyně, zázemím včetně salonku a nástavbou, která mimo jiné umožní v případě zájmu zřízení bytu pro provozovatele restaurace. Součástí pronájmu může být i možnost jednorázového/celoročního pronájmu přilehlého velkého sálu, který rovněž prošel celkovou rekonstrukcí.  

V průběhu října byl připojen plyn a elektřina, zároveň probíhá dosušování vzduchu, aby se odstranila zvýšená vlhkost po stavbě.

Nájemce by měl nabídnout služby v pohostinské činnosti jakožto výčep piva, alkoholických a nealkoholických nápojů, zajištění nabídky teplých jídel po celý týden (hotová jídla + jídla na objednávku). Otevírací dobu ponechává město na individuální nabídce, avšak požaduje dodržet obecně závaznou vyhlášku města č. 1/2018 o stanovení výjimek z doby nočního klidu. 

Předběžně se přihlásili tři zájemci. Výše nájmu záleží na individuální nabídce. Pro bližší informace je možné kontaktovat: info.ts@urad-nepomuk.cz, tel.: 606 064 933. 

Fotogalerie

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.