Přeskočit na obsah
MENU

Radovan Sochor ml. Živnostníkem roku

Vítězi podnikatelské soutěže IBM Firma roku a MONETA Živnostník roku se stali v Plzeňském kraji společnost RT soft vyvíjející softwarová řešení a podnikatel Radovan Sochor, věnující se kromě zemědělství také gastro a ubytovacím službám.

Do devatenácti let působil vítězný živnostník Radovan Sochor v rodinném byznysu, kde vypomáhal v restauraci a v hotelu. Dva roky pracoval jako HR manažer pro catering. V roce 2013 sbíral zkušenosti v USA v oboru gastronomie a hotelnictví. V současnosti má na starost gastronomickou sekci rodinné živnosti. Založil catering, který je aktuálně výhradním dodavatelem cateringu FC Viktoria Plzeň a TV Prima, převzal vedení dvou restaurací, které patří do rodinného franchisingového řetězce.

Před třemi lety otevřel Sochor pivovar v Nepomuku a rozjel projekt pojízdné prodejny. „V rámci pivovaru experimentujeme i s pivními speciály, vyrábíme čokoládové, jahodové nebo citronové pivo. Ke každému projektu tedy přistupujeme individuálně a chceme, aby byl unikátní a v něčem odlišný,“ říká Radovan Sochor. Baví ho tvořit něco, co je pro zákazníka nové, netradiční a neodolatelné. Vedle toho také chová anguský skot a provozuje pivní hotel.

Více na https://plzenska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/7104-nejlepsi-zivnostnik-plzenskeho-kraje-roku-2021-provozuje-rodinne-restaurace-pivovar-a-chova-skot.html

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2022, Design by Beneš & Michl.