MENU

Ježíšek na poslední chvíli nakupuje v infocentru

Přinášíme Vám několik tipů na krásné vánoční dárky pro Vaše blízké:

V Informačním centru Nepomuk zakoupíte Svatojánská vína, lihoviny firmy Jenčík a dcery, hrnečky, sošky, Skašovské hračky, oplatky, publikace, obrázky, mapy, hudebniny, vstupenky na akce a další dárkové předměty. 

Doporučujeme:

Kalendář 2020: Nepomuk z nebe

Letecké snímky Milana Demely potěší nejednoho patriota či rodáka. Zakoupíte za 190 Kč.

Předplatné Nepomuckých novin

V IC Nepomuk je možné si za cenu poštovného předplatit doručování Nepomuckých novin do schránek pro sebe, či jako dárek pro své blízké, které osud zavál za hranice města. Roční poštovné stojí 300 Kč. Pro občany Nepomuku a Dvorce budou noviny nadále doručovány zdarma.

Kniha Kořeny Hany Gerzanicové

Vlastenecká publikace plná příběhů, zajímavostí a básní, doplněná ilustracemi atelieru K - Zakoupíte za 50 Kč.

Nepomucké oplatky

Sladké "lázeňské oplatky" v originálním nepomuckém přebalu

Publikace „Zelená Hora v sevření smrtihlavů“

Kompletní historie Nepomucka v období Protektorátu Čechy a Morava. Obsáhlá kniha Patrika Kellera se na 800 stranách zabývá Nepomuckem v letech 1938–1945. Hodnotné veledílo by nemělo chybět v žádné domácí knihovně.

Plzeň 45 WW2 Track Wheels

Skvělá obrazová kniha historika Karla Fouda, která se prioritně věnuje vojenské technice osvoboditelů vyfotografované v západočeské metropoli v roce 1945.

VSTUPENKY:

Rybova mše v jedinečné pivní verzi - 18. 1. 2020 od 18 hodin (Pivovarská šalanda Zlaté krávy)

Pivo je dnes chutnější, pivní sýr je ostřejší, v krbu oheň plápolá, proč ležíš jak mrtvola? Vrchní k nám již přichází, nese malej rum, tak ho kopni do sebe, ať je ňákej šrum, vždyť je to jen rum. Mikroregion Nepomucko a pivovar Zlatá kráva v Nepomuku srdečně zvou na divadelní provedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby v jedinečné pivní verzi v podání sólistů Classicali Ensemble. Vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč. Předprodej na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

Martin Vydra & Dětský sbor Jitro: Z Nového světa - 20. 6. 2020 od 18 hodin (zámecký kostel na Zelené Hoře)

Nejen barokní árie a písně z turné po Spojených státech amerických. Na jaře 2020 vyrážejí jak sólista Martin Vydra, tak Dětský sbor Jitro do Spojených států amerických, kde v jedněch z nejkrásnějších kostelů a sálů světa odehrají různé koncerty v národně-operním i lidovém aranžmá. Kromě klasických slavných árií a písní představí Martin v Americe, konkrétně v New Yorku, Chicagu, Brookfieldu i St. Louis, Svatojánskou hudbu různých staletí a kontinentů. V červnu bude turné představeno na jediném společném koncertu v České republice, na který tímto srdečně zveme. Předprodej na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

Úsměvy Zdeňka Trošky s písničkami Simony Klímové - 10. 1. 2020 od 19.00 hodin (Kulturní dům Dvorec) 
Známý český režisér Zdeněk Troška vypráví nejen o filmech, které všichni známe, ale i o jídle, dietách a dobrotách ve všech podobách. Samozřejmě uslyšíte i veselé zážitky z natáčení a z bujarého mládí. Večer doprovodí písničkami Simona Klímová.Pořad je koncipován do dvou bloků s přestávkou, během které návštěvníci můžou napsat na lístečky své dotazy na oba aktéry. Stejně tak si mohou zakoupit dva díly kuchařky Zdeňka Trošky s názvem Nebe v hubě nebo CD Simony Klímové. Předprodej na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

Otevírací doba informačního centra Nepomuk před Vánoci

sobota 21. 12. otevřeno 8:30 - 16:00

neděle 22. 12. zavřeno

pondělí 23.12.   otevřeno 8.30 – 12.00

úterý 24.12. zavřeno (nákup vstupenek možný ještě online v odkazech výše - vstupenky si zakoupíte a vytisknete doma, nemusíte nikam chodit)

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.