MENU

Přinášíme pozvánky a tipy na dárky

Přinášíme Vám několik tipů na krásné vánoční dárky pro Vaše blízké a zároveň pozvánky na zmíněné akce!

Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby - 21. 12. 2019 od 19 hodin (kostel sv. Jakuba v Nepomuku)

V podání sboru Canto nepomucenum a jeho hostů. Písecký komorní orchestr dorazí již tradičně v profesionálním složení. Vstupné: 120 Kč / snížené 80 Kč (děti do 6 let zdarma). Snížené vstupné je pro seniory, osoby ZTP a děti 6-15 let. Předprodej ve Svatojánském muzeu od 2. prosince (tel. 734 435 445).

Rybova mše v jedinečné pivní verzi - 18. 1. 2020 od 18 hodin (Pivovarská šalanda Zlaté krávy)

Pivo je dnes chutnější, pivní sýr je ostřejší, v krbu oheň plápolá, proč ležíš jak mrtvola? Vrchní k nám již přichází, nese malej rum, tak ho kopni do sebe, ať je ňákej šrum, vždyť je to jen rum. Mikroregion Nepomucko a pivovar Zlatá kráva v Nepomuku srdečně zvou na divadelní provedení České mše vánoční Jakuba Jana Ryby v jedinečné pivní verzi v podání sólistů Classicali Ensemble. Vstupné v předprodeji 80 Kč, na místě 100 Kč. Předprodej od 9. prosince (9:00) na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

Martin Vydra & Dětský sbor Jitro: Z Nového světa - 20. 6. 2020 od 18 hodin (zámecký kostel na Zelené Hoře)

Nejen barokní árie a písně z turné po Spojených státech amerických. Na jaře 2020 vyrážejí jak sólista Martin Vydra, tak Dětský sbor Jitro do Spojených států amerických, kde v jedněch z nejkrásnějších kostelů a sálů světa odehrají různé koncerty v národně-operním i lidovém aranžmá. Kromě klasických slavných árií a písní představí Martin v Americe, konkrétně v New Yorku, Chicagu, Brookfieldu i St. Louis, Svatojánskou hudbu různých staletí a kontinentů. V červnu bude turné představeno na jediném společném koncertu v České republice, na který tímto srdečně zveme. Předprodej od 9. prosince (9:00) na plzenskavstupenka.cz a v informačních centrech regionu.

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.