MENU

Přijďte v sobotu 15. září na 1. "veletrh" nepomuckých spolků a na farmářské trhy!

Nezapomeňte, že již tuto sobotu se koná historicky první "veletrh" nepomuckých spolků, a také pravidelné Nepomucké (farmářské a řemeslné) trhy!

1. "veletrh" nepomuckých spolků bude probíhat od 10 do 15 h. Cílem akce, která se uskuteční v parku u Sokolovny a nejbližším okolí, je představit dospělým i dětem z Nepomuku i sousedních obcí bohatou spolkovou a volnočasovou činnost ve městě. Umožní také seznámení s představiteli jednotlivých spolků. Účast potvrdili - Ateliér "K", Fotoklub Nepomuk, FK Nepomuk, MC Beruška, Nepomucké kuchařinky, SDH Nepomuk, TJ Slavoj Dvorec a další. Občerstvení bude zajištěno v Restauraci Sokolovna a v kavárně na Zelenohorské poště. V případě nepříznivého počasí se veletrh přesune do samotné Sokolovny/sportovní haly. Více o veletrhu také na facebooku v odkazu: https://www.facebook.com/events/1508158159330706/.

Současně s touto akcí se budou od 8 do 12 h konat další z farmářských trhů na náměstí Augustina Němejce, při kterých zahraje staropražská kapela Šmrnc. Na trh je přihlášeno na čtyři a dvacet prodejců (především prvovýrobců) regionálních potravin, nebude chybět pečivo, uzeniny, zelenina, pivo z minipivovaru ani čerstvá káva.Od 10 h se můžete na Malou letní scénu přijít podívat na Ovčí pohádky v podání divadélka Nána (vstupné 40 Kč; v případě nepřízně počasí bude představení v Městském muzeu). Více o trhu naleznete také zde: https://www.nepomuk.cz/obcan/udalosti/nepomucke-farmarske-a-remeslne-trhy-zari-2018/.

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.