Přeskočit na obsah
MENU

Přidejte se k nám! Nabízíme brigádu v infocentru.

Kulturní a informační centrum Nepomuk hledá brigádníky pro výpomoc v infocentru a při pořádání kulturních akcích. Máte rádi komunikaci s lidmi, jste vstřícní, spolehliví, chcete uplatnit své jazykové znalosti a získat zkušenosti v cestovním ruchu? Přidejte se k nám.

Vaší pracovní náplní bude zajistit provoz infocentra a muzea, kde máme moderní kamerový systém. Součástí vaší práce bude komunikace s návštěvníky, prodej suvenýrů a vstupenek ve specializovaném programu, aktualizace webových stránek města, drobné administrativní činnosti a pomoc při organizaci kulturních akcí. Požadujeme věk nad 18 let z důvodu hmotné zodpovědnosti a práce s pokladnou, schopnost umět rychle vyhledávat potřebné informace návštěvníkům, znalost regionu v oblasti cestovního ruchu, příjemné vystupování a jazykové znalosti (AJ/NJ). 

Nabízíme práci především o víkendech a dovolených v hlavní turistické sezóně. Otevírací doba infocentra je květen – září 8.30 – 17.00 (ponědělí - neděle) a říjen – duben 8.30 – 16.00 (pondělí - sobota).

Práce na dohodu, možnost dlouhodobé spolupráce. Nástup od května 2022. Finanční odměna 120 Kč na hodinu.

Strukturovaný životopis posílejte na adresu: infocentrum@nepomuk.cz a kultura@urad-nepomuk.cz.

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz