MENU

Podzim pod Z. Horou 2019

Blíží se třetí říjnová sobota - 19. 10. 2019 - kdy se bude už po 38. konat tradiční pochod Podzim pod Zelenou Horou!

Připraveno je pro všechny turisty i cyklisty několik tras, kde si každý může vybrat dle svého uvážení tu, která mu bude nejlépe vyhovovat - 10, 13, 23, 5, 27,5, 35 km až po tu nejdelší 50 km trasu pro ty nejzdatnější. Dětská trasa 6 km Toulavý kočárek, která je určena za doprovodu rodičů i malým turistům.

Letos čeká na turisty změna, kdy po přihlášení a zaprezentování v Sokolovně budou na start té které trasy odvezeni autobusem, což jim umožní podívat se do míst, která by jinak neměli možnost v rámci pochodu poznat, např. Čertovo břemeno a rozhledna Kožich a další místa. Tato možnost se ale netýká té nejdelší a nejkratší trasy. Start na trasy je v Sokolovně od 7.00 h, odkud budou odjíždět i přistavené autobusy. Cíl celého pochodu bude otevřen do 18.00 h, kde tradičně každý kromě diplomu obdrží i úžasný, čerstvý chléb se sádlem a cibulí (nebo bez ní) a čaj. Dětská trasa Toulavý kočárek, na které čeká všechny účastníky plno her a soutěží, včetně těch pro dospělé, startuje od 9.00 h a cíl má do 14.00 h. Večer ještě čeká na unavené pochodníky přátelská turistická zábava.

Předcházet sobotnímu pochodu bude hojně navštěvovaný a vyhlášený páteční pochod 6P. Pošestnácté Pěší Pivní Páteční Průzkumný Pochod, který má na své trase připraveno (aby se nešvindlovalo) několik kontrol včetně té tajné. Program je pro všechny připraven, proto neváhejte a na pátek a sobotu 18. - 19.října 2019 si udělejte volno na pochod Podzim pod Zelenou Horou, kde si každý určitě najde to své a bude spokojen.

Harmonogram pochodu naleznete na Události a akce - Podzim pod Z. H..

Za KČT Nepomuk Vás srdečně zve Helena Sedláčková.

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.