Přeskočit na obsah
MENU
Zpět na výpis

Restaurace a penzion Angusfarm Soběsuky

vyhlášená restaurace a penzion

Restaurace a penzion Angusfarm Soběsuky

Otevírací doba:

Středa 11:30-22:00
Čtvrtek 11:30-22:00
Pátek 11:30-23:30
Sobota 11:30-23:30
Neděle 11:30-22:00

Místo/adresa:

Soběsuky 9, 335 01 Nepomuk
Ukázat na mapě

Kontakty:

Email: sobesuky@angusfarm.cz
Telefon: (+420) 724 744 740

angusfarm.cz

Restaurace
3,4 km

 

Restaurace
Radost z opravdového jídla…

Jsme rájem steaků. Vaříme sezónně, lokálně a bez kompromisů. Každý den nám vozí farmáři čerstvé suroviny. Z nich naši kuchaři připravují fajnová jídla. Díky dokonale vyzrálému hovězímu masu plemene Angus vám můžeme nabídnout steaky připravené na přírodním grilu i z méně známých partií – oponka, karabáček, pupek.. Hovězí maso upravujeme mnoha způsoby a držíme se zásady od čumáku po ocas (zpracujeme celý kus – vyrábíme totiž i uzeniny a další dobroty).

Umíme i víc. Proslavené jsou naše tataráky, pomalu pečená hovězí žebra nebo burgery. Jsme hrdými členy hnutí Slow food. To nás zavazuje k využívání jen skutečně prvotřídních surovin z tuzemských farem a výroben. Nebojíme se však zapojit i suroviny od farmářů z Německa, Francie nebo Itálie.

Ke skvělému jídlu patří vynikající víno. Rádi vám doporučíme moravská, francouzská nebo italská vína ke konkrétním pokrmům z našeho vinného sklepa.

Po jídle si můžete nebo nakoupit námi vyrobené poctivé uzeniny. Vyrábíme párky, taliány, salám, paštiky, hovězí tlačenku… Vyzrálé hovězí maso plemene Angus vám vakuově zabalíme s sebou.

Pension
Pension je vybudován v půdních prostorách restaurace. Vůně dřeva a levandule, výhled na lesy a střechy venkovských stavení, vás naplní pocitem sounáležitosti s přírodou. V apartmánu s infrasaunou můžete zažít romantickou noc s koupelí v bylinkových esencích. Společný prostor je tvořen zimní zahradou a letní terasou na jižní stranu. Do pensionu se vejde 20 osob, po domluvě možnost rozšíření ubytovací kapacity až na 40 osob.

Stodola
Venkovská stodola je součástí restaurace a pensionu Angusfarm Soběsuky. Servis je tak kompletní – vynikající jídlo a pití, ubytování, technické zázemí…

Vytvořili jsme pro vás prostor s jedinečnou atmosférou. Držíme se tradic, proto jsme při rekonstrukci pracovali jen s přírodními materiály – dřevo, kámen, pálená cihla, hliněná omítka s příměsí levandule… Nebáli jsme se vytvořit kontrast mezi luxusem (křišťálové lustry) a přírodními materiály. Když se v krbu rozhoří oheň, na stole najdete báječné jídlo z našeho masa plemene Angus, sedíte s přáteli, popíjíte dobré víno z našeho sklepa, nechce se vám domů. A o to nám jde. Přijďte a buďte u nás jako doma.

Konferenční prostory
Chystáte se pořádat seminář nebo konferenci? Chcete propagovat svůj produkt? Stodola se dá vhodně propojit s naší seminární místností.

..

 

 

Poslední aktualizace: 8. 1. 2024

Fotogalerie


Další místa v okolí