Přeskočit na obsah
MENU

Občanská poradna na Přesanickém náměstí funguje již téměř rok

Veřejné dokumenty

23. ročník Tříkrálové sbírky, která bude probíhat od 1. do 14. ledna 2024 (pdf, 160,69 kB)

NENECHÁVEJTE ŘEŠENÍ SVÝCH POTÍŽÍ NA PŘÍŠTÍ ROK

Téměř rok působí Občanská poradna při Charitě Horažďovice v prostorách nepomuckého děkanství. Jako ambulantní sociální služba pomáháme všem, kteří hledají informace a pomoc při prosazování svých oprávněných zájmů a řešení svých obtížných životních situací. Podporujeme ty, kteří si nejsou jisti svými právy a povinnostmi, a také ty, kteří nejsou schopni účinně vyjádřit své potřeby.

Chcete svou starost nebo problém skutečně posunout dál? Budeme Vám oporou!

Občanská poradna sídlí na adrese Přesanické náměstí 1, Nepomuk a je otevřena vždy ve čtvrtek od 9.00 do 15.00.

Preferujeme, aby se klient předem objednal na konzultaci na tel. čísle +420 604 481 858, ale je možné přijít i bez objednání. Kontaktovat nás můžete také elektronicky na e-mailu poradna@horazdovice.charita.cz.

Diskrétně, nestranně a bezplatně poradíme např. v pracovně-právních vztazích, rodinných a partnerských vztazích, ve finanční a rozpočtové problematice (dluhy a insolvence), v problematice majetkoprávních vztahů a v dalších oblastech, ve kterých si nevíte rady a hledáte informace a možnosti, jak je řešit. Díky zapojení do Potravinové banky Plzeň z.s. jsme schopni pomoci řešit vaši tíživou situaci také pravidelným poskytováním trvanlivých potravin na nezbytně dlouhou dobu.

Tým Občanské poradny