MENU

Nepomucké noviny jsou nejlepší v republice

Vyhlášení výsledků prestižní soutěžní přehlídky turisticko - propagačních materiálů TURISTPROPAG proběhlo v pátek 13. dubna 2018 na výstavišti v Lysé nad Labem během
slavnostního galavečera, který se konal jako součást veletrhu Regiony, Narcis a Elegance 2018. Odborná pětičlenná porota posuzovala celkem 151 materiálů od téměř 40 subjektů. Vzhledem k množství přihlášených materiálů byla práce poroty náročná.

Samotného vyhlášení se zúčastnili i partneři soutěže za Město Lysá nad Labem starosta města Karel Otava, za Asociaci turistických informačních center ČR prezident Pavel Hlaváč, za Výstaviště Lysá nad Labem a.s. ředitel Ondřej Matouš, za Czech Tourism Tomáš Seidl, za časopis Kam po Česku šéfredaktor Luděk Sládek a za Středočeský kraj radní Karel Horčička a jako host poslanec Parlamentu ČR a starosta města Milovice Milan Pour.

Cenu za Nepomucké noviny převzal jejich šéfredaktor Pavel Motejzík. Soutěž pořádají Zlatý pruh Polabí, o.p.s., A.T.I.C. ČR, VLL, a.s., SMO ČR, ACK ČR, ATUR CZ, Fórum CR a partneři.

Zpravodaj roku 2018
1. místo - Městský úřad Nepomuk
2. místo - Město Vyšší Brod
3. místo - Městský úřad Jičín
3. místo - Město Čelákovice

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.