Přeskočit na obsah
MENU

Najděte si práci z domova

I z domova můžete najít práci a absolvovat pohovor! Třídenní veletrh práce nabídne pracovní místa, přednášky a poradny zdarma - tentokrát online

Každoroční Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem už podeváté nabídne široké spektrum pracovních míst, osobní kontakt s personalisty, ale také přednášky a poradenství zdarma.Účastnit se ho může kdokoli a odkudkoli - letos ho organizátoři přenesli do virtuálního prostředí a prodloužili na 3 dny. Proběhne od 30. března do 1. dubna 2021.

Zatímco politici řeší očkování a rodiče se s dětmi přetahují o rodinné počítače, protože sami jsou na home office, do českých domácností se pomalu vkrádá strach, jak bude za pár měsíců. Po ročním zápasení s covidem krachují menší podniky a v některých větších se připravuje propouštění po ukončení mzdových dotačních programů.

V Plzeňském kraji stoupla míra nezaměstnanosti ke konci února na 3,6 %, celkový počet nezaměstnaných byl 14 518, v meziročním srovnání s únorem 2020 přibylo cca 4000 osob.

Řešením může být online Veletrh práce a vzdělávání Klíč k příležitostem, který nabídne možnost "naživo" si promluvit s personalisty podniků, poslechnout si přednášky a nechat si online poradit od odborníků. Vstupné se nikde neplatí.

www.veletrhPRACE.online

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2021, Design by Beneš & Michl.