Přeskočit na obsah
MENU

Nabídka bezplatného vzdělávání pro občany s DM2

V rámci osvěty pořádáme čtyřikrát ročně bezplatný minikurz DIA POD KONTROLOU. I když informace sdílené v rámci osvětového minikurzu považujeme za úplně základní potřebnou edukaci, lékaři na předání všech těchto informací bohužel nemají v ordinacích prostor.  Webinář tak pomůže pacientům nejen lépe porozumět a zvládat své onemocnění, ale také snížit riziko vzniku rozvoje diabetických komplikací.  
Nejbližší termín bude 17. až 19. dubna 2024.  Je veden online formou, není tedy třeba na něj dojíždět. Minikurz obsahuje 5 hodin online edukace odborníky (diabetolog, nutriční terapeut), zaměřené na základní informace o diabetu - mechanizmu jeho vzniku, roli pohybu, spánku, stresu, vhodné stravě, self-monitoringu a strategiích k jeho zlepšení.  Registrace je možná na odkazu https://www.setresdiabetes.cz/kurz-zdarma.
Kurz je součástí širší nabídky našich programů, kde už se ale jedná o edukaci hrazenou pacientem. Konkrétně pro osoby s DM2 jsou to kurzy DiaZáklad, Život 2.0 a pro ženy s gestačním diabetem DiaMáma (www.diamama.cz). Zakládáme si na striktně vědeckém přístupu a kvalitě informací. Vzdělávací programy i podpůrná aplikace vznikly ve spolupráci s 1.LF UK a dále Fakultou biomedicínského inženýrství ČVUT.

Pozvánka na bezplatný minikurz "DIA POD KONTROLOU"

Rádi bychom vás informovali o možnosti zúčastnit se bezplatného online minikurzu "DIA POD KONTROLOU". Tento kurz je určen všem lidem s prediabetem nebo diabetem 2. typu, kteří hledají spolehlivé informace o svém onemocnění a osvědčené a vědecky podložené metody, jak ho lépe zvládat.

Co minikurz DIA POD KONTROLOU nabízí?

Minikurz  proběhne online, od 17. do 19. dubna. Webináře povedou zkušení odborníci z oblasti diabetologie a léčebné výživy, včetně diabetoložky MUDr. Hany Krejčí, Ph.D. V průběhu třech setkání lépe porozumíte tomu, jak vaše onemocnění funguje a jakým způsobem ovlivňuje váš zdravotní stav.  Také se dozvíte, jak můžete změnami ve stravě a životním stylu výrazně zlepšit své glykémie a dostat cukr pod kontrolu. Na konci každého webináře zodpovíme dotazy.

Jak získat přístup?

Zaregistrujte se na webové stránce https://www.setresdiabetes.cz/kurz-zdarma.  My vám pak na email zašleme odkaz na vysílání. Na této webové stránce naleznete také veškeré informace včetně programu kurzu a přednášejících. Pokud vám termín nevyhovuje, nevadí – záznam od nás dostanete do emailu.

Nenechte si ujít příležitost naučit se, jak dobře jíst, nehladovět, dostat cukr pod kontrolu a snížit rizika vzniku zdravotních komplikací. Těšíme se na vaši účast!

JSME PRŮVODCE NA CESTĚ ZA ZDRAVĚJŠÍM JÁ.

WWW.JIDELNIPLAN.CZ

WWW.REMISEDIABETU.CZ | WWW.SETRESDIABETES.CZ

WWW.DIAMAMA.CZ

 Plakát