MENU

Monology vagíny na Malé letní scéně

Přijďte se tento pátek 13. 7. pobavit i zamyslet při skvělém představení Monology vagíny v podání Intimního divadla Dáši Bláhové. Začátek ve 20 h na Malé letní scéně, vstupné 300 Kč, vstupenky v nepomuckém Infocentru.

Hra Monology vagíny pochází z konce devadesátých let z pera americké autorky Eve Ensler. Pro české prostředí ji zpracovala Dagmar Bláhová, která roku 2002 založila Intimní divadlo a s ním hru Monology vagíny úspěšně prezentuje již deset let, na prknech divadel v Praze, po celé České republice i na Slovensku. Samotné Intimní divadlo se zaměřuje hlavně na svět žen, na jejich vztahy s opačným pohlavím, na jejich touhy a obavy, často nevyřčené.

Monology vagíny je pak hrou, která vtipně, moudře a bez servítků odkrývá divákovi poslední zakázanou zónu, tabu ženské sexuality a vše, co se jí týká. V monolozích přednesených několika různými ženami se nám odkrývají jejich příběhy, tak či onak spojené se sexualitou, týkající se "vagíny" - porod, orgasmus, znásilnění, lásku, pohlavní styk... Hra byla oceněna cenou OBIE a zcela jistě zaujme publikum obojího pohlaví.

Odkaz přímo na Intimní divadlo zde: http://www.intimnidivadlo.cz/db-uvod/.

           

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.