Přeskočit na obsah
MENU

Malá letní scéna v Nepomuku 2022

1. 7. 2022 The Dixie Hot Licks

The Dixie Hot Licks snoubí původní "vintage sound" akustického jazzu a moderní výraz dixielandu. Repertoár obsahuje ty nejznámější dixielandové fláky i skladby téměř zapomenuté. Z původního záměru si občas zahrát někde na zahrádce u piva či na ulici po vzoru neworleánských jazzmenů, propadli vášni dixielandu naplno a hrají pořád, všude, a s láskou. Mají dvě tváře. Kromě rebelského outfitu v podobě pruhovaných triček a červených kšand a tenisek se umí zkrotit do seriózního orchestru.

8. 7. 2022 Zastodeset

Zastodeset je čtyřčlenná česká pop-rocková hudební skupina. Vznikla v roce 2012 a pochází z Domažlic. V kapele působí frontman, zpěvák a kytarista Robin Vaníček, baskytarista Jiří Soukup, kytarista Miroslav Soukup a bubeník Jiří Blacký. Proslavili se 2. místem v rádiové soutěži o západočeskou kapelu roku v rádiu Kiss Proton. Kapela se prezentuje především moderní pódiovou show a energickým vystupováním.

15. 7. 2022 Svatba bude

Divadelní soubor Histrio hraje pohádky a komedie, povětšinou z vlastní tvorby. K nim skládá také písničky a tvoří vlastní kulisy i kostýmy.  

komedie SVATBA BUDE

 Nově jmenovaným družičkám zbývá měsíc na přípravu celé svatby. Nevěsta si odjede na 14 dní do Japonska, a tak výběr barvy, hudby a dalšího leží jen a jen na jejich bedrech. Na co všechno mohou narazit a kde jsou skryté problémy?

22. 7. 2022 Lignit + Pšeničky

Dětský lidový soubor ZUŠ Nepomuk vznikl na pobočce v Kasejovicích. Soubor vede Oldřich Ondrušek. Hlavním smyslem práce souboru je přiblížit dětem folklór a lidovou píseň regionu jižního Plzeňska, Kasejovicka, Nepomucka a Žinkovska. Obsazení souboru tvoří zpěv, housle, flétny, kontrabas, dudy a vozembouch. Celkem vystupuje okolo 15 účinkujících.

Lignit

z Plzně hraje písně současné folk a country muziky. U zrodu stál kapelník Bohumil Maršálek, který se pak s bratrem Milanem vydal na cestu, na které posbírali mnoho dalších muzikantů. Repertoár obsahuje výhradně vlastní tvorbu. Vydali již tři CD.

29. 7. 2022 Ester Kočičková & Moody Cat Band

Herečka, textařka a šansoniérka Ester Kočičková vytvořila české ekvivalenty k původním textům těch nejkrásnějších, nejhranějších a nejvlezlejších jazzových písní, které kdy vznikly. Spojení známých písní a originálních Esteřiných textů oslovuje širší publikum, zdaleka nejen to jazzové.  I proto má celovečerní program název „Jazzové standardy nestandardně“. 
Za nástroji sedí skvělá sestava ve složení Petr Zatloukal, Přemysl Matějovic a Petr Kamiš, která nabídne brilantní hudební zážitek i náročnému posluchači. Celovečerní koncert je rozdělený na dvě poloviny a  probíhá v uvolněném duchu, jak je koneckonců u Ester zvykem.

Květy (duo)

Brenda 5

Mejdan manželek šílených

V3SKA

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2022, Design by Beneš & Michl.