MENU

Letní tábor pro školáky - fara Myslív

Dobrodružný letní tábor Námořníci pro děti od 7 do 11 let (1. stupeň ZŠ) pořádaný pod záštitou římskokatolické farnosti Nepomuk. Místem konání je fara Myslív u Nepomuku v termínu 15. 7. - 21. 7. 2018.

Na vědomost se dává, že Její Veličenstvo královna Viktorie hledá schopnou a odvážnou lodní  posádku na nebezpečnou a vzrušující plavbu za nevídanými poklady světa! Černý koráb vyplouvá již za několik měsíců a ve svém podpalubí má místo jen pro 24 neohrožených námořníků a námořnic!

Více informací na Arciděkanství Nepomuk, Přesanické náměstí 1. muzeumnepomuk@bcb.cz nebo u paní Korbelové na tel. 737 020 019 (lenkajeni@seznam.cz) a paní Kubíkové na tel. 720 298 904 (janekazden@seznam.cz).

Cena činí 1.500 Kč/dítě a zahrnuje vše potřebné po dobu konání tábora. Dopravu dětí do Myslívu a zpět zajišťují rodiče. Přihlášku je možné odevzdat e-mailem či osobně nejpozději do 5. května 2018.

Tábor s rodinnou atmosférou, v krásném a čistém prostředí myslívské fary, v jehož průběhu se děti seznámí i se základními křesťanskými hodnotami.

Fotogalerie

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.