Přeskočit na obsah
MENU

Křesadlo 2018

Dovolujeme si Vás informovat o pořádání již XIII. ročníku  oceňování dobrovolnické práce v Plzeňském kraji KŘESADLO 2018.

Letošní ročník opět pořádá Dobrovolnická Regionální Agentura DoRA pod záštitou hejtmana Plzeňského kraje pana Josefa Bernarda a starosty městského obvodu Plzeň 1 Mgr. Miroslava Brabce.

Stejně jako v loňském roce žádáme veřejnost o drobnou součinnost a spolupráci.

Určitě máte ve svém okolí někoho, kdo dobrovolně působil nebo působí v jakékoliv oblasti, kde pomáhá lidem nebo svému okolí. Může to být činnost, která je organizovaná (hasiči, včelaři, zahrádkáři, sportovní nadšenci....) nebo zcela nezávislá (kronikáři, místní umělci, lidé docházející do stacionářů, ústavů, lidé působící jako místní památkáři...). Vždy by to ale měla být činnost dlouhodobá, prospěšná širšímu okolí, lidem, obci, městu.

Pomozte nám tyto nadšence vyzdvihnout, ocenit jejich práci a především jim poděkovat, že nezůstávají lhostejní ke svému okolí. V dnešní společnosti je to možná důležitější než kdy jindy. Šiřte, prosím, tuto informaci dále mezi další jednotlivce i organizace.

Další podrobné informace, nominační list i on-line formulář najdete na: www.doraplzen.cz. Vyplněný list zasílejte na adresu Brněnská 14, 323 00 Plzeň nebo mailem: info@doraplzen.cz .

Nominovat je možné do 15. října 2018.

Šárka Porvichová, DiS., Dobrovolnická Regionální Agentura DoRA