Přeskočit na obsah
MENU

Jarní příměstský tábor v Nepomuku 2022

Veřejné dokumenty

Přihláška na jarní tábor 2022 (docx, 273,38 kB)

KAPACITA JIŽ NAPLNĚNA.

Pod profesionálním vedením lektorů plzeňské Animánie proběhne jarní příměstský tábor pro mladé redaktory a YouTubery v Nepomuku. Opět se můžeme těšit na známé osobnosti ze světa YouTuberů.

Termín jaro 2022 - jarní prázdniny:

Nepomuk (Po-Pá) – 7. 2. - 11. 2. 2022

Vyplněné přihlášky jsou přijímány k registraci pouze v originále, buď ve Volnočasovém centru Fénix nebo v Informačním centru Nepomuk.

https://www.fenix-nepomuk.cz/

https://www.nepomuk.cz/turista/informacni-centrum/

 

Pro koho jsou tábory organizované?

Pro žáky školního věku, jejichž oba rodiče splňují jednu z následujících podmínek:

- jsou zaměstnaní (mají uzavřenou pracovní smlouvu, DPP nebo DPČ);

- vykonávají podnikatelskou činnost;

- v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají;

- jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.

 

Věk dětí: 7-15 let

Čas: 7:30-16:30 hodin (pro spáče možné od 8:30)

Maximální počet dětí: 12

Cena za týden: 600 Kč (zahrnuje kompletní program, pojištění, pitný režim po celý den a teplý oběd). Platba v týdnu před začátkem tábora.

 

Dle analýzy provedené na ZŠ Nepomuk vyplynulo, že děti mají největší zájem o práci s moderními technologiemi, což především souvisí s jejich idoly - Youtubery, kteří nahrávají svá videa na sociální síť youtube.com. Proto jsme se rozhodli, že tábory zaměříme tímto směrem, na Youtubery a regionální a nadregionální osobnosti.

Každé ráno se děti sejdou v pomyslné redakci, kde budou po úvodním "motivačním bloku" a rekapitulaci předchozího dne pracovat s pracovními listy. Seznámí se tématem dne – zajímavou osobností, kterou navštíví, případně místem s ní spojeným. Prostřednictvím pracovních listů si zrekapitulují získané informace. Ve druhé fázi bude následovat příprava na reportáž. Děti si budou muset připravit otázky, titulky, obsah reportáže, vše nanečisto nacvičit. Po obědě bude následovat nejdůležitější část - setkání s osobností a místem. Vznikne kamerová reportáž formou rozhovoru dětí s danou osobností.

Poté bude následovat úprava reportáže, doplnění titulků, výběr a úprava fotografií, nahrání výstupů na veřejná média.1x týdně bude program koncipován formou animačního programu tak, že namísto regionální osobnosti dorazí odpoledne známější tvář - Youtuber, nadregionální osobnost apod., která dětem bude moci sdělit více informací k daným postupům a práci s moderními technologiemi. Reportáže nahrajeme na sociální síť YouTube.

Uzavření přihlášek ihned po naplnění kapacity tábora. Více informací sdělí: Pavel Motejzík, tel. 604 44 24 09.

Projekt s názvem Mladí redaktoři - za poznáním regionu i slávou hvězd s reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009362 je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím 1. výzvy MAS svatého Jana z Nepomuku na Prorodinná opatření.

 

Tábor proběhne za dodržení všech platných epidemických nařízení.

Provozovatel: Mikroregion Nepomucko

Adresa: nám. A. Němejce 63, 335 01 Nepomuk

IČ: 68783922

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2022, Design by Beneš & Michl.