Přeskočit na obsah
MENU

III. ročník vánočního fotbalového turnaje přípravek Nepomuk

Na zlatou neděli 17. 12. 2016 uspořádal TJ Slavoj Dvorec z. s. – oddíl kopané fotbalový turnaj mladších a starších přípravek. Turnaj se hrál v Městské sportovní hale v Nepomuku. Sportovního klání se zúčastnily týmy Nepomuka, Dvorce, Kasejovic, Blovic a Žákavé.

Turnaj byl naplánovaný na celý den. Nejprve hrála mladší přípravka a po vyhlášení výsledků je vystřídali fotbalisté starší přípravky. Hrálo se systémem „každý s každým“. Diváci, kteří si udělali v předvánočním shonu čas a přišli se podívat na zápasy našich nadějí, viděli hezký fotbal se spoustou branek a pěkných akcí. Povzbuzovali, fandili a za to jim patří velké „dík “. Hráči, kteří si ještě před Vánoci „dali do těla“, obdrželi poháry za umístění a pěkné odměny za individuální dovednosti, ale také za celkovou účast.
Tímto bych chtěl poděkovat všem týmovým trenérům, lidem, kteří nám pomáhali s přípravami turnaje a samozřejmě sponzorům: KLAUS Timber a. s., Sky trade, Truhlářství Müller, Střechy Švorec, zámečnictví Zeidler, Obreta, Uzenářství Skala, AH Elektro, Red Bull a Město Nepomuk. Velké dík také patří panu Romanu Kovářovi, který zaplatil pronájem haly na celý turnaj.
Pokud byste si s námi ve Dvorci chtěli zahrát fotbal, jste zváni na tréninky do Městské haly v Nepomuku. Trénujeme každou středu od 17 hodin. Budeme se těšit.

Konečné pořadí mladší přípravka:

1. TJ Sokol Kasejovice
2. TJ Sokol Blovice
3. TJ Slavoj Dvorec
4. FK Žákava
5. FK Nepomuk

Konečné pořadí starší přípravka:

1. TJ Sokol Kasejovice
2. FK Nepomuk
3. FK Žákava
4. TJ Sokol Blovice
5. TJ Slavoj Dvorec

Robert Šmerák