Přeskočit na obsah
MENU

Fénix Nepomuk - již 5 let s Vámi

Je to neuvěřitelné, ale v červnu končí pro Fénix již 5. školní rok provozu a setkávání s vámi všemi, kteří se podílíte na jeho chodu ať už lektorováním, nebo docházením na kurzy. Bez vás - bezmála 30 lektorů či dobrovolníků a 245 účastníků na 38 kroužcích, kurzech či individuálních lekcích, by Fénix nemohl existovat.

V uplynulém roce jsme se s vámi potkali na Dni otevřených dveří, na Vánočním jarmárku, s lektory na dalších 3 schůzkách. Na této vlně chceme pokračovat i dále. Již nyní si můžete zapsat datum 15. 9. 218, kdy se uskuteční Den otevřených dveří.

Děti z taneční přípravky, slečny ze 100% dance a tradičně ženy z kurzu orientálních tanců absolvovaly během roku několik veřejných vystoupení. Máme radost, že to všechny zúčastněné baví i mimo Fénix a lektorkám patří velký dík za jejich osobní nasazení.

V uplynulých měsících jsme sbírali vaše podněty a připomínky k chodu Fénixu, a to jak osobně, tak formou dotazníku na našem webu i v papírové podobě. Na Fénixu oceňujete přátelské prostředí, vstřícné jednání a to, že je blízko. Potřebujete změnit webové stránky a systém přihlašování, bezbariérovost a přidat háčky na chodbách na pověšení bundy v zimním období. Ptáte se po více kurzech pro dospělé, třeba focení, vaření, alternativní medicíny… Moc vám za vaše postřehy děkujeme a bereme je vážně. Již nyní pracujeme na vylepšení webových stránek a přihlašovacího formuláře a sháníme nové lektory na kvalitní kurzy. Těšit se můžete na terapeutickou skupinu PhDr. Hany Alblové, kurzy práce s fotoaparátem a úpravou fotek, minikurz o ekologické drogerii a kosmetice, rozjednané máme semináře kundalini jógy, pro děti nebude chybět lezení na umělé stěně… Nabídku se snažíme rozšiřovat a uvítáme i vaši pomoc - pokud víte o někom, kdo by mohl zajímavou a kvalitní formou nabídnout vedení kurzu či semináře pro děti nebo dospělé, nasměrujte ho k nám.

Dále nabízíme pronájem vybavených učeben pro školení nebo nejrůznější setkání.

Často se také zajímáte o prostor, kde by se dalo lépe scházet, dát si kávu při čekání na děti na kroužku, případně využít čas “volna” pro práci na počítači… Naší vizí a teď již připraveným projektem je rekonstrukce budovy Fénixu v tomto duchu - bezbariérový přístup do otevřeného mezigeneračního volnočasového centra s velkou společenskou multifunkční místností. Držme si všichni palce, ať dojde tento projekt do zdárného konce, protože si myslíme, že bude mít pro Nepomuk veliký přínos.

Děkujeme za přízeň a sledujte naše webové stránky a facebook, kde budeme informovat o spuštění přihlašování na kroužky na nový školní rok.

Lucie Korbová, Fénix Nepomuk