Přeskočit na obsah
MENU

Digitální pomoc pro seniory zdarma

Nevíte si rady s mobilem, počítačem, tiskárnou nebo jiným zařízením? Najdeme vám nejbližšího digitálního asistenta a zajistíme individuální pomoc. Služba je zdarma pro Seniory 60+.
Moudrá Síť je projekt, který propojuje digitální asistenty a seniory pomocí webové aplikace, přes kterou si senior zadá dotaz nebo technický problém, který potřebuje vyřešit na svém zařízení (chytrý telefon, tablet, počítač, tiskárna, chytrá tv, jiné). Dotaz si převezme konkrétní digitální asistent poblíž bydliště seniora a problém vyřeší na osobní schůzce, po telefonu nebo online.
Moudrá Síť staví na dlouholetých zkušenostech spolku Moudrá Sovička z.s. Tým Moudré Sovičky se věnuje vzdělávání seniorů už od roku 2015. Prostřednictvím svých školení, kurzů a konzultací již pomohl více než 15.000 seniorům. Své know-how předává dále v rámci Moudré Sítě. IT řešení Moudré Sítě vzniklo ve spolupráci s týmem dobrovolníků z komunity Česko.Digital, která propojuje experty z nejrůznějších oborů. Do projektu se aktivně zapojili i sami senioři, kteří pomáhali s testováním aplikace. Na vývoji Moudré Sítě spolupracovali také studenti středních škol.
Nevíte si rady?  Volejte bezplatnou linku +420 800 220 044 (pondělí až pátek 8:00—16:00) či využijte odkaz https://moudrasit.cz/