MENU

Den otevřených dveří v SPU Plzeň-Křimice

Dovolujeme si vás pozvat na den otevřených dveří v budově SPU Plzeň 02 v Plzni – Křimicích, který se koná při příležitosti 20. výročí uvedení SPU do provozu v nové budově. Součástí programu DOD budou komentované prohlídky listovní třídírnou s automatickou třídící linkou a balíkovou třídírnou, ale i ukázka vozového parku České pošty. Pro filatelisty bude připravena příležitostná přepážka s příležitostným razítkem a dopisnicí a také výstava filokartistů s tématem historie pošty na Plzeňsku.

Celou akci doplní na plzeňském hlavním nádraží expozice Muzea vlakové pošty „Pošta na kolejích – 20 let ukončení provozu vlakové pošty“. Výstavou ve stylu „poslední den“ a jízdami vlakové pošty připomene výročí ukončení jejího provozu v České republice. K vidění bude čtyřnápravový poštovní železniční vůz s původním vybavením z roku 1985, který se používal do roku 1999 pro přepravu a třídění zásilek za jízdy. Filatelistům bude ve voze k dispozici příležitostná přepážka České pošty, kde si budou moci nechat otisknout druhé příležitostné razítko.

KDY: 1. 6. 2019 od 10 do 17 hodin

KDE: Sběrný přepravní uzel (SPU) Plzeň, Chebská 585/15 a hlavní nádraží v Plzni

CO: Den otevřených dveří – 20. výročí uvedení SPU do provozu v nové budově v Plzni – Křimicích a připomenutí 20. výročí ukončení provozu vlakových pošt v České republice.

V případě vašeho zájmu vám zajistíme účast na prohlídce SPU určené pro novináře. Ta se uskuteční v 10:30 hodin. Pokud o ni máte zájem, dejte mi prosím vědět na adresu vysoudil.ivo@cpost.cz.

Mgr. Ivo Vysoudil, specialista pro komunikaci, Česká pošta

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.