MENU

Cena hejtmana za záchranu života

Každoročně vyhlašuje Plzeňský kraj Cenu hejtmana za záchranu života. Obyvatelé Plzeňského kraje mohou do 10. února 2018 zasílat na krajský úřad své nominace za rok 2017. Nominace na Cenu hejtmana Plzeňského kraje 2017 za záchranu života lze zasílat na vyplněném kuponu otištěném v  lednovém čísle měsíčníku Plzeňský kraj nebo v přiloženém souboru na adresu: Plzeňský kraj, Cena hejtmana, Škroupova 18 ,306 13 Plzeň nebo emailem na cenahejtmana@plzensky-kraj.cz

Uzávěrka nominací je  10. února 2018. V nominaci je kromě popisu výjimečného činu třeba uvést kontakt – jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. email na nominovaného i na navrhujícího. Z došlých nominací budou vybráni ti, kteří na území Plzeňského kraje neváhali poskytnout první pomoc a přivolat záchranku a tím přispěli k záchraně lidského života.

Cenu hejtmana Plzeňského kraje 2017 předá hejtman Josef Bernard na krajském úřadu v březnu.

Na základě došlých nominací, které posílali obyvatelé Plzeňského kraje za rok 2016, převzali bronzovou pamětní medaili a šek v hodnotě 10 tisíc korun Martin Kotýk, Lenka Kodýtková, Magdalena Rogozov, Michael Novák a Filip Viduna.

Přihlásit se k odběru novinek

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

© Město Nepomuk, 2018, Design by Beneš & Michl.