Přeskočit na obsah
MENU

5. ročník vánočního fotbalového utkání TJ Slavoj Dvorec

Již po páté uspořádal TJ Slavoj Dvorec, z.s. – oddíl kopané, za podpory města Nepomuk fotbalový turnaj mladších a starších  přípravek a letos poprvé i turnaj mladších žáků. Turnaj byl dvoudenní, v sobotu 15.12. 2018 hrály přípravky a v neděli 16.12. 2018 mladší žáci. Turnaj se hrál v Městské sportovní hale Sokolovna Nepomuk. Sportovního klání se zúčastnily jako již tradičně týmy Nepomuka, Dvorce, Kasejovic, Blovic a Žákavé.

V sobotu nejprve hrála mladší přípravka a po vyhlášení výsledků je vystřídali fotbalisté starší přípravky. V neděli si odbyli turnaj mladší žáci. Zápasy pískaly zkušení rozhodčí a tak vše proběhlo bez problémů. Hrálo se systémem „každý s každým“. Diváci, kteří si udělali v předvánočním shonu čas a přišli se podívat na zápasy našich nadějí, viděli hezký fotbal se spoustou branek a pěkných akcí. Povzbuzovali, fandili a za to jim patří velké „dík “. Hráči, kteří si ještě před Vánoci „dali do těla“, obdrželi poháry, medaile a dárkové tašky za umístění a hodnotné ceny za individuální dovednosti v kategorii nejlepší brankář a nejlepší střelec.

Tímto bych chtěl poděkovat všem týmovým trenérům, lidem, kteří nám pomáhali s přípravami turnaje a samozřejmě sponzorům: Sky trade s.r.o., Elitex Nepomuk a.s., Železářství Vladislav Průcha, KLAUS Timber a.s., Truhlářství Zdeněk Müller, Kadeřnictví Horvátová Marcela, P&V Elektronic spol. s r.o. Kasejovice, Střechy Švorc, Milkot, Mišron Michal Šroubek, LUTA Luboš Tafat, Uzenářství Skala, Red Bull a Město Nepomuk.

Cílem bylo podpořit rozvoj dětí ve sportovních aktivitách, dále prezentace města Nepomuk a TJ Slavoj Dvorec v širším podvědomí občanů a hlavně udělat radost dětem. To se podařilo a je to další impuls pro pořadatele v pokračování této zavedené tradici

Pokud byste si s námi ve Dvorci chtěli zahrát fotbal, jste zváni na tréninky do Městské haly v Nepomuku. Trénujeme každou středu od 17 hodin. Budeme se těšit.

Foto a text: Robert Šmerák.

Fotogalerie