Přeskočit na obsah
MENU
Zpět na výpis

Svatomartinské setkání

Akce pro děti
Datum konání: 11. 11. 2022
V čase: od 16.00 hodin
Místo konání: Přesanické náměstí - sraz  Ukázat na mapě

Co si takhle 11.11.20222 udělat hezké odpoledne a podvečer na Svatomartinském setkání na Přesanickém náměstí v Nepomuku?

Spojili jsme síly a připravili program pro děti i dospělé, zkrátka pro celou rodinu, tak nezapomeňte doma ani prarodiče a přijďte ochutnat Svatomartinské víno na faru a Svatomartinský punč k Jenčíkům. Od 16:00 si budeme povídat v kostele sv. Jakuba o Sv. Martinovi - má tam svoje nezanedbatelné místo, kolem náměstí bude připravena pátrací hra pro nejmenší i pro školáky. A když budou děti šikovné, za odměnu by mohl v 17:00 přijet sv. Martin na bílém koni a přivést s sebou i nějakou odměnu, co myslíte? Společně pak můžeme jít opékat buřtíky do farní zahrady nebo se ohřát u čaje.

Akci připravili Vlčata (skupina Pionýr Nepomuk), MC Beruška a Svatojánské muzeum.

Svatojánský punč a víno bude možno ochutnat za poplatek, buřtíky si doneste své (k dispozici bude chléb, hořčice a kečup), doporučujeme mít i svůj plecháček.

Na akci se bude fotografovat a natáčet videa za účelem propagace, pokud s nesouhlasíte se zveřejněním, kontaktujte prosím někoho z organizátorů.

 

Fotogalerie

Další nadcházející události

Pátek
1. 12.
2023

Minibazárek ve Fénixu

Volnočasové centrum Fénix Nepomuk

Zveme Vás na Mini bazárek věcí dětí z odpoledního klubu

Neděle
3. 12.
2023

Adventní trh a rozsvícení stromu

náměstí Augustina Němejce

Bohatý trh se zhruba padesáti prodejci zaměřený převážně na vánoční zboží a potraviny, jehož součástí je kulturní program a rozsvícení vánočního stromu. Akce se koná s podporou SKUPINY ČEZ

Neděle
3. 12.
2023

Dlouhá cesta do Betléma

Městské muzeum a galerie Nepomuk

hraní a zpívání z dílny Divadla Karrosa Praha

Úterý
5. 12.
2023

Mikulášská nadílka

MC Beruška Nepomuk

Po velikém loňském a předloňském úspěchu jsme jsme pro Vás připravili opět Mikulášskou nadílku, na kterou bude celá rodina vzpomínat s láskou! REZERVACE NUTNÁ! 

Středa
6. 12.
2023

Rozsvícení vánočního stromu ve Dvorci

před KD Dvorec u nádraží ČD

vystoupení dětí MŠ Dvorec, taneční vystoupení Shahinez, sváteční slovo místostarosty Nepomuka, rozsvícení vánočního stromu

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz