MENU
Zpět na výpis

Hotel U Zlatého jelena

Ubytování v Žinkovech

Místo/adresa:

Žinkovy 29 335 54 Žinkovy
Ukázat na mapě

Kontakty:

Email: uzlatehojelena@seznam.cz, lenka.sedivcova@seznam.cz
Telefon: +420 705 001 426, +420 724 105 462

www.ubytovani-zinkovy.cz

Ubytování
6,5 km

O nás

Nabízíme cenově příznivé ubytování v rekreační krajině Žinkovska pro rybáře, houbaře, turisty, cyklisty, rodiny s dětmi, ale i pro milovníky odpočinkových regeneračních pobytů.

Najdete nás ve středu obce naproti kostela sv. Václava. K rozsáhlému romantickému opravenému zámku s parkem a velkým rybníkem je to od nás necelé 2 km.

K dispozici máme 20 lůžek. Tyto jsou rozděleny do 4 pokojů turistického typu s teplou vodou na pokoji. Hygienická zařízení pro těchto 14 lůžek  pro muže a ženy zvlášť jsou společná na chodbě. Dále nabízíme  3 dvoulůžkové pokoje s hygienickými zařízeními na pokoji. Z nich největší "zámecký" pokoj se může pochlubit hydromasážní vířivou vanou pro dvě osoby.

Ubytovaným hostům je k dispozici malá posilovna s masážním přístrojem Rolletic, půjčovna elektrokol, trekových kol a turistických holí. Po domluvě je možné využít regenerační služby fyzioterapeutky.

U nás je možnost připojení na WIFI, což ocení v dnešní době každý host.

Stravování poskytujeme v nově zrekonstruované restauraci v přízemí. Za hezkého počasí vám podáme jídlo i na terasu. Lze domluvit pobyty se snídaní, polopenzí i plnou penzí.

Poslední aktualizace: 27. 2. 2018

Fotogalerie


Další místa v okolí

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.