Přeskočit na obsah
MENU

Zákaz vstupu na dětské hřiště

Jak jste si jistě všimli, dětské hřiště u ZŠ Nepomuk již stojí. Pod vedením stavbyvedoucího dodavatelské společnosti TR ANTOŠ s.r.o., na něm pracovali zaměstnanci města Nepomuk a několik dobrovolníků. Proč na něj ale děti ještě nemohou?

Jednotlivé herní prvky a mobiliář jsou v zemi zabetonovány, a tento beton musí dostatečně vytvrdnout, což potrvá cca 3 týdny. Až poté se práce na hřišti dokončí (př. osazení kolotoče, instalace zastínění pískoviště, dotažení šroubů atd.). V průběhu této doby budou dále prováděny některé povrchové úpravy, navážení kačírku pro dopadovou plochu k herním prvkům  a osázení zelení. Předpokládané otevření dětského hřiště se uskuteční na Den dětí ve středu 1.6.2022 i s dětským doprovodným programem. Do té doby prosíme děti i rodiče o strpení a důsledné dodržování zákazu vstupu na vyznačenou plochu.

Protože chceme dětem dopřát co nejvíce přírodního stínu, na podzim dojde ještě k osázení vzrostlých stromů a živého plotu. Dětské hřiště bude určeno zejména pro děti do 10ti let s doprovodem, bude splňovat veškeré atestační normy včetně svého provozního řádu.

     

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2022, Design by Beneš & Michl.