Přeskočit na obsah
MENU

RK Pubec - nabídka bytů k pronájmu v Plzni a okolí

Nájmy bytů stále rostou! Kde jsou byty nejdostupnější?

Hlavní město je tradičně oblastí s velmi vysokými nájmy a narůstajícím procentem lidí se sociálními problémy. Jak na to jsou ale ostatní krajská města? Město Plzeň čítá stovky bytů k pronájmu, které jsou cenově dostupné a přitom v dobré lokalitě. Lákají proto nejen občany migrující za prací, ale i mladé rodiny nebo seniory.

Nájmy v Plzni jsou stabilní

Ceny nemovitostí včetně jejich nájmu si v poslední době drží stabilní hladinu. Mírné navýšení cen můžete zaznamenat jen v lukrativních oblastech a oblasti Plzeň centrum. Realitní kancelář Pubec, která v Plzni a okolí zprostředkovává největší množství obchodů s nemovitostmi včetně pronájmu bytů, má aktuálně v nabídce několik bytů k pronájmu od těch malých (1+1, 2+1) přes středně velké až po byty o velikosti 4+1.

Občanská vybavenost Plzně je vysoká

Praha láká na kulturní bohatství, rozsáhlou síť MHD i dostupnost obchodů, úřadů, škol či zdravotnických zařízení. To však není nic, co by Plzeň neměla. Propracovaná síť plzeňské MHD zasahuje až do příměstských oblastí a navazuje na spoje ČSAD i ČD. Veškerá občanská vybavenost je tak snadno dostupná všem Plzeňanům bez rozdílu. Plzeň se také může pochlubit pestrou nabídkou škol a dalších vzdělávacích institucí, kulturním a historickým bohatstvím i četným pořádáním sportovních akcí na světové úrovni.

Bory zažívají renesanci, láká ale také Doubravka

Díky přílivu nových obyvatel stěhujících se do Plzně, zažívají renesanci zejména obvody s přímým spojením s průmyslovou zónou umístěnou za městem. Patří sem městské části jako Bory nebo Skvrňany. Nájemní bydlení však nabízí i okrajové čtvrti, včetně Doubravky, Litic nebo Lhoty, které jsou oblíbené u rodin s dětmi. Skvělá dopravní síť prakticky neupozaďuje žádný z obvodů, a tak lze dobré a dostupné bydlení najít po celém městě. Mladší lidé a jednotlivci upřednostňují nájemní bydlení v rušném centru či panelových sídlištích. Sídliště Lochotín je například výborně občansky vybavenou městskou částí, která svým charakterem láká také seniory a rodiny.

Jak si stojí nájemní byty právě teď? Aktuální nabídku a přehled bytů k pronájmu pro Plzeň a okolí vždy najdete na pravidelně aktualizovaných stránkách plzeňské realitní kanceláře Pubec, největšího obchodníka s nemovitostmi v Plzeňském regionu.

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz