MENU

Program Nepomucké pouti

V květnu se můžete těšit na tradiční a oblíbenou nepomuckou Svatojánskou pouť! Podrobný časový harmonogram všech pobožností, představení, vystoupení a jiných událostí naleznete níže a budeme jej postupně aktualilzovat.

Veřejné dokumenty

Církevní program:

ČTVRTEK | 16. května

10.00               Mše svatá (malá pouť), celebruje pomocný biskup českobudějovický Mons. Pavel Posád

 

SOBOTA | 18. května

19.00               Večerní chvály s rozjímáním | kostel sv. Jana Nepomuckého

 

NEDĚLE | 19. května

8.30                 Dětská mše s dětským sborem | kostel sv. Jana Nepomuckého

10.30               Hlavní poutní mše svatá s procesím od kostela sv. Jakuba | celebruje Mons Vlastimil Kročil, českobudějovický biskup | kostel sv. Jana Nepomuckého

16.00               Litanie ke sv. Janu Nepomuckému se závěrečným požehnáním | kostel sv. Jana Nepomuckého

 

Kulturní program:

 PÁTEK | 17. května

od 14.00          Pouťové atrakce | náměstí A. Němejce

19.00               Zahajovací koncert pouti – vystoupí tenorista Martin Vydra | kostel sv. Jakuba | vstupné dobrovolné

20.00               Pouťová – hraje Minimax | Sokolovna Nepomuk | vstupné 100 Kč

20.00               Andy Mambo | Pizzerie Marshall Nepomuk | vstupné 100 Kč

21.00               Young Selectazz [dub, reggae, rootstep – Děčín] | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma

 

SOBOTA | 18. května

od 9.00            Staročeský jarmark, historické atrakce | Přesanické náměstí

od 9.00            Pouťové atrakce a stánky | náměstí A. Němejce

od 9.00            Střídající se pouliční vystoupení | Přesanické náměstí | do 18.00 hod. | vstup zdarma

od 9.00            Otevřena zvonice u kostela sv. Jakuba | vstup zdarma na vlastní nebezpečí | do 17.00 hod.

od 9.00            Otevřen kostel sv. Jakuba Většího – výstava obrazů Ladislava Čáslavského
                         
| vstup zdarma | do 17.00 hod.

9.30                 Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma

10.00               Rytíři ze Žichovic - lukostřelba, doprovodný program (průběžně dle zájmu)
                         | Přesanické náměstí | vstup zdarma

10.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

10.30               Strašlivá podívaná | plzeňská folková skupina | Přesanické náměstí | vstup zdarma

11.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma

11.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

12.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

13.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

13.30               Strašlivá podívaná | plzeňská folková skupina | Přesanické náměstí | vstup zdarma

14.00               Rytíři ze Žichovic | vystoupení – šerm | Přesanické náměstí

14.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

od 14.00          Program v Unibricku | hraje Orion | vstup zdarma

od 14.00          Dolní dvůr stavebnin Unibrick [do 18.00 hodin] - zábavný program pro děti s Pavlem Justichem
                          dětské hřiště s atrakcemi (obří skluzavka, trampolína, skákací hrad, řetízkový kolotoč)
                          vytváření maxi bublin / malování na obličej | vstup zdarma

14.15               Taneční přípravka | Unibrick | vstup zdarma

14.30               Skupina X - školní kapela | Unibrick | vstup zdarma

15.00               Švajneraj | alternativní folk | Přesanické náměstí | vstup zdarma

15.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

15.00               Dragons - školní kapela | Unibrick | vstup zdarma

15.30               Stříkáme pěnu | Unibrick | vstup zdarma

16.00               100% dance | Unibrick | vstup zdarma

16.30               Švajneraj | alternativní folk | Přesanické náměstí | vstup zdarma

17.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma

16.45               Taneční skupina Shahinez | Unibrick | vstup zdarma

17.00               ABBA Stars | Unibrick | vstup zdarma

18.30               Olga Lounová | Malá letní scéna | vstupné dobrovolné

18.30               ORION | Unibrick | vstup zdarma

20.00               Zpívaná – Když se sejdem | Sokolovna Nepomuk | vstupné dobrovolné

20.00               Extraband + R. Zíka | sportovní areál u školy | vstupné bude upřesněno

21.00               V3Ska | Malá letní scéna | vstupné dobrovolné

21.00               Pilsen QUEEN Tribute Band | Unibrick | vstup zdarma

22.00               DJ Hlava | fvck genres – Praha | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma

22.45               ORION | Unibrick | vstup zdarma

 

NEDĚLE | 19. května

od 9.00            Staročeský jarmark, historické atrakce | Přesanické náměstí

od 9.00            Pouťové atrakce a stánky | náměstí A. Němejce

od 9.00            Střídající se pouliční vystoupení | Přesanické náměstí | do 18.00 hod. | vstup zdarma

od 9.00            Otevřena zvonice u kostela sv. Jakuba | vstup zdarma na vlastní nebezpečí | do 17.00 hod.

od 9.00            Otevřen kostel sv. Jakuba Většího | vstup zdarma | do 17.00 hod.

9.30                 Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí

10.00               Rytíři ze Žichovic | průvod od kostela sv. Jakuba ke kostelu sv. Jana - bubnování          

10.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

10.30               Švejk band | staropražské písničky, kuplety, hašlerky, dobové šlágry i trampské písně z počátku XX. století
                         | Přesanické náměstí

11.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

11.30               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí

12.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

13.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč

13.30               Rytíři ze Žichovic | lukostřelba, doprovodný program (průběžně dle zájmu) | Přesanické náměstí

14.00               Švejk band | staropražské písničky, kuplety, hašlerky, dobové šlágry i trampské písně z počátku XX. století
                         | Přesanické náměstí

15.00               B.J.B. | folk, pop, jazz – Blovice | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma

14.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací | vstupné 100 Kč

15.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí

15.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací | vstupné 100 Kč    

20.00               Kabát revival Plzeň | Pizzerie Marshall Nepomuk | vstupné 150 Kč

Není-li uvedeno jinak, vstup (mimo pouťových atrakcí) zdarma.

Změna programu vyhrazena!

Přehled vystupujících

zpět na hlavní pouťovou stranu

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.