MENU

Přehled vystupujících - 2019

Olga Lounová

Česká zpěvačka, skladatelka, herečka a závodnice rallye
Mezi její dosud největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a autorské skladby K výškám a Brány svaté

sobota 18. 5. | 18.30  | Malá letní scéna (náměstí A. Němejce 126) | vstupné dobrovolné

V3Ska

Jak už sám název napovídá, kapela V3SKA hraje své písně, převažně na druhou dobu, tedy ska...

sobota 18. 5. | 21.00  | Malá letní scéna (náměstí A. Němejce 126) | vstupné dobrovolné

Pilsen QUEEN Tribute Band

Plzeňská kapela

sobota 18. 5. | 21.00  | Stavebniny Unibrick s.r.o | vstupné zdarma

Orion

Orion

Plzeňská kapela

sobota 18. 5. | 18.30 - 20.30 a 22.45 - 01.00  | Stavebniny Unibrick s.r.o | vstupné zdarma

Martin Vydra

Zpěvák, klavírista, korepetitor, umělecký vedoucí a sbormistr dětského pěveckého sboru Tutte Le Note. V rámci koncertní kariéry se soustředí na období baroka a na písňový repertoár období klasicismu a romantismu.

pátek 17. 5. | 19.00  | Kostel sv. Jakuba (Přesanické náměstí 1)  | vstupné dobrovolné

Extraband

Extra Band revival + R. Zíka

[západočeská bigbítová legenda]

Plzeňská rocková kapela EXTRA BAND revival (EBr) vznikla v roce 1999. V současné době v EBr hrají čtyři hudebníci z původního EXTRA BANDU, který úspěšně účinkoval v osmdesátých letech po celé republice: Jaroslav Soukup, Radek Zíka, Jiří Mothejzík, Pavel Navrátil. Devatenáct let sami sobě dělají „revival“.

sobota 18. 5. | 20.00 | sportovní areál u školy | vstupné na místě

Panoptikum Maxe Fische

[pouliční divadlo i další rozmanitá vystoupení s hudební, kouzelnickou a loutkohereckou produkcí i účastí živých cizokrajných zvířat]

sobota 18. 5. | 9.30, 11.00, 17.00 | Přesanické náměstí
neděle 19. 5. | 9.30, 11.30, 15.00 | Přesanické náměstí

Rytíři ze Žichovic

RYTÍŘI ŽICHOVICE [šermířské představení, dobové ležení, ukázky zbroje, střelba z luku ...] 

lukostřelba, doprovodný program (průběžně dle zájmu), šermířské vystoupení

sobota 18. 5. | 10.00, 14.00 | Přesanické náměstí
neděle 19. 5. | 10.00 (průvod ke kostelu sv. Jana), 13.30 (lukostřelba, doprovodný program) | Přesanické náměstí

Švajneraj

alternativní folk

sobota 18. 5. | 15.00, 16.30 | Přesanické náměstí

Strašlivá podívaná

plzeňská folková skupina

sobota 18. 5. | 10.30, 13.30 | Přesanické náměstí

Švejk band

staropražské písničky, kuplety, hašlerky, dobové šlágry i trampské písně z počátku XX. století

neděle 19. 5. | 10.30, 14.00 (lukostřelba, doprovodný program) | Přesanické náměstí

Andy Mambo

[trio z Nepomucka, hrající taneční hudbu, country, dechovku, populární slovenské i české písně, evergreeny a cokoliv jiného]

Taneční přípravka s Klárou Šelmátovou

[dětský kroužek z volnočasového centra Fénix]

100% DANCE

[taneční skupina – volnočasové centrum Fénix]

Skupina X

[školní kapela – ZUŠ Nepomuk]  

 

Dragons

[školní kapela – ZUŠ Spálené Poříčí]

 

Shahinez

[taneční skupina, orientální tance]

 

ABBA Stars

[The Tribute band z Prahy]

Young Selectazz

[dub, reggae, rootstep – Děčín]

DJ Hlava

[fvck genres – Praha]

B.J.B.

[folk, pop, jazz – Blovice]

Změna programu vyhrazena!

Fotogalerie

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.