MENU

Policie Modrava, baroko a další zajímavosti na ITEPU

Poručík Kamil Sedláček a poručík Pavel Votava z Policie Modrava, vítěz osmé řady StarDance herec Zdeněk Piškula, herec Dalibor Gondík a hokejové legendy Jiří Hanzlík a Bohuslav Ebermann – to jsou nejzářivější hvězdy letošního veletrhu cestovního ruchu ITEP. Proběhne tradičně v halách TJ Lokomotiva v Plzni, a to od 21. do 23. září. 

Herci z populárního seriálu Policie Modrava, jehož druhá série se právě dostala na televizní obrazovky, prozradí ledacos ze zákulisí natáčení a samozřejmě budou rozdávat i autogramy. Účast přislíbili Filip Tomsa a Michal Holán. Zdeněk Piškula tentokrát nebude tančit, nýbrž usedne do Křesla pro hosta. Stejně jako bývalí hokejisté Jiří Hanzlík a Bohuslav Ebermann nebo moderátor a herec Dalibor Gondík. 

Zahraniční pozdravy do Plzně přivezou nejen vystavovatelé, ale třeba i italská kapela La Vechia Miraglia nebo zástupci italského Etnografického muzea ze San Michele all´Adige. Ti se do Plzně vracejí už počtvrté. „Na ITEPu nás láká rodinná atmosféra, která tu panuje, a usměvaví a přátelští lidé,“ říká ředitel muzea Giovanni Kezich. Slovenská Salaš Zbojská přiveze své vyhlášené klobásky, sýry a tradiční slovenské halušky. Příběh Salaše Zbojská sahá až ke stavovským povstáním a vypráví o životě zbojníka Jakuba Surovca. A chybět na ITEPu nebude ani pivovar Dampfbierbrauerei Zwiesel s ochutnávkou svého piva, který se tu představí už podesáté.

Děti si každý den veletrhu užijí interaktivní zábavu, pohybová vystoupení, malování na obličej, program složený z pohádek, soutěží, tematicky tvořivých dílen, nově malování karikatur, karetní vědomostní hru Karty hraběnky Lažanské, nafukovací planetárium a další.

Více informací najdete na webu: www.itep-plzen.cz

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2020, Design by Beneš & Michl.