MENU

Jarní tábor pro YouTubery navštíví MARTIN CREEP

Pod profesionálním vedením lektorů plzeňské Animánie proběhne v termínu 25. 2. - 1. 3. 2019 (Po-Pá) nevšední příměstský tábor pro děti a budoucí YouTubery ve Volnočasovém centru Fénix Nepomuk, který je zaměřen na podporu pracujících rodičů. Tábor organizuje Mikroregion Nepomucko. Přihlášky doporučujeme odevzdat do 15. ledna.

Na tábor mezi pozvanými hosty zavítá například MARTIN CREEP. YouTuber a lídr organizace želv se zájmem ovládnout tuhle planetu.

Přihláška:

Přihláška ke stažení ve formátu DOC.

Přihláška ke stažení ve formátu PDF.

Vyplněné přihlášky jsou přijímány k registraci pouze v originále ve Volnočasovém centru Fénix a v Informačním centru Nepomuk. (změna oproti informacím v Nepomuckých novinách).

https://www.fenix-nepomuk.cz/

https://www.nepomuk.cz/turista/informacni-centrum/

Pro koho jsou tábory organizované?

Pro žáky školního věku, jejichž oba rodiče splňují jednu z následujících podmínek:

- jsou zaměstnaní (mají uzavřenou pracovní smlouvu, DPP nebo DPČ);

- vykonávají podnikatelskou činnost;

- v případě nezaměstnanosti si zaměstnání aktivně hledají;

- jsou zapojeni v procesu vzdělávání či rekvalifikace.

 

Věk dětí: 7-15 let

Čas: 7:30-16:30 hodin (pro spáče možné od 8:30)

Maximální počet dětí: 15-18

Cena za týden: 600 Kč (zahrnuje kompletní program, pojištění, pitný režim po celý den a teplý oběd). Vše ostatní je ze 100 % hrazeno z dotace.

 

Dle analýzy provedené na ZŠ Nepomuk vyplynulo, že děti mají největší zájem o práci s moderními technologiemi, což především souvisí s jejich idoly - Youtubery, kteří nahrávají svá videa na sociální síť youtube.com. Proto jsme se rozhodli, že tábory zaměříme tímto směrem, na Youtubery a regionální a nadregionální osobnosti.

Každé ráno se děti sejdou v pomyslné redakci, kde budou po úvodním "motivačním bloku" a rekapitulaci předchozího dne pracovat s pracovními listy. Seznámí se tématem dne – zajímavou osobností, kterou navštíví, případně místem s ní spojeným. Prostřednictvím pracovních listů si zrekapitulují získané informace. Ve druhé fázi bude následovat příprava na reportáž. Děti si budou muset připravit otázky, titulky, obsah reportáže, vše nanečisto nacvičit. Po obědě bude následovat nejdůležitější část - setkání s osobností a místem. Vznikne kamerová reportáž formou rozhovoru dětí s danou osobností.

Poté bude následovat úprava reportáže, doplnění titulků, výběr a úprava fotografií, nahrání výstupů na veřejná média.1x týdně bude program koncipován formou animačního programu tak, že namísto regionální osobnosti dorazí odpoledne známější tvář - Youtuber, nadregionální osobnost apod., která dětem bude moci sdělit více informací k daným postupům a práci s moderními technologiemi. Reportáže pak uvidí rodiče i jiní zájemci každý večer z pohodlí domova.

Uzavření přihlášek ihned po naplnění kapacity tábora. Tyto tábory budou probíhat také o letních prázdninách (týden ve Spáleném Poříčí a týden v Nepomuku). Více informací sdělí: Pavel Motejzík, tel. 604 44 24 09.

Projekt s názvem Mladí redaktoři - za poznáním regionu i slávou hvězd s reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009362 je spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím 1. výzvy MAS svatého Jana z Nepomuku na Prorodinná opatření.

 

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

© Město Nepomuk, 2019, Design by Beneš & Michl.