Přeskočit na obsah
MENU

Do Fénixu s důvěrou

Registrace na 3. dávku očkování

Nabízíme pomoc s registrací na 3. dávku očkování seniorům a pečujícím osobám, případně odvoz na očkování. Termíny očkování jsou možné od 1. prosince 2021.  

Přidáno: 1. 12. 2021

Pomoc pečujícím osobám

Chodíte do práce, staráte se o chod domácnosti a ještě pečujete o seniora nebo handicapovaného člena rodiny? Jste tedy tzv. neformální pečovatelé a my víme, že je tato nová životní role často velmi složitá a nelehká. Činnosti, které vykonávají neformální pečovatelé, jsou náročné časově,...

Přidáno: 1. 12. 2021

Doučování

Sháníte doučovaní? Nabízíme takové, které je "šité na míru". A nabízíme ho ZDARMA! - respektujeme rodinný harmonogram, školní doporučení i individuální potřeby dětí - spolupracujeme s přátelskými a spolehlivými lektory - doučujeme prezenčně i online - doučujeme v prostředí domova i v...

Přidáno: 1. 12. 2021

Otevřené dveře

Hledáte práci? Potřebujete se připravit na přijímací pohovor nebo napsat nový životopis? Rádi Vám s tím zdarma pomůžeme! Každou středu můžete k těmto účelům využít prostory i vybavení naší kanceláře a pomůžeme Vám se vším, co budete k nalezení práce potřebovat.  

Přidáno: 1. 12. 2021

Různorodá pomoc a podpora samoživitelům a pěstounům

Nabízíme různorodou pomoc a podporu rodičům z cílových skupin; kromě doučování i hlídání dětí, pravidelné setkávání na téma péče o dítě, zprostředkováváme poradenství náhradním rodičům aj.

Přidáno: 1. 12. 2021

Zvládání obtížných komunikačních situací při práci s klientem

Jaké jsou osvědčené techniky motivace klienta? Kdo je „nemotivovaný“ klient? Jaké jsou specifické formy komunikace s tzv. nemotivovaným klientem? Kde děláme nejčastější chyby a jak se jich vyvarovat?  

Přidáno: 1. 12. 2021

Problematika komunikace s nespolupracujícím klientem

Cílem programu je procvičit komunikační situace, zejména manipulace a konflikty, uvědomění vlivu prožívání a zvládání emocí spojenými s náročnými situacemi, nácvik zvládání konkrétních situací z praxe účastníků kurzu s pořízením videozáznamu okamžitým rozborem lektora.

Přidáno: 1. 12. 2021

Očkování bez registrace

Přidáno: 16. 7. 2021

Doučování na opravné zkoušky zdarma

Přidáno: 7. 7. 2021

Příměstský tábor Poznej svůj region

Přidáno: 30. 6. 2021

 
Pokud najdete chyby, nefunkční odkazy, zastaralé či neúplné údaje, sdělte nám to prosím na e-mail: redakce@nepomuk.cz

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

© Město Nepomuk, 2021, Design by Beneš & Michl.